Bahavarlal-Jain

Kurucumuz Bhavarlal Jain

Kimiz?

Öncelikle biz, çiftçilik içgüdülerine sahip, tarımla uğraşan bir ailenin ilk girişimcisi olan Bhavarlal Jain (1937-2016) tarafından Hindistan'da kurulan bir tarım şirketiyiz.

Kurucumuzun çiftçiliğin her yönü hakkında uygulamalı deneyime sahip olarak, bilimin ve tarımın gelişimi için en son teknolojiyi kullanma konusunda istek ve kararlılığı Bizi yıllardır süregelen bir büyümenin yolunda ilerletmeye devam ediyor.

Evrenin tüm unsurlarına saygı duyuyoruz. Bizim inancımız yansıtıyorlar.

Logomuzda yer alan sarı, yeşil, mavi ve kahverengi renklerimizi doğadan aldık (Güneş,Bitki,Su,Toprak). Onlar kurucumuz Jain'in görüşünü inovasyonun yanında doğaya olan kalıcı Taahhütünü içermektedir. O yüzden Jain olarak ana misyonumuz:

“Dünyayı bulduğundan daha iyi bırak”

Evren

Jain’de Kalite

Jain olarak hem küçük çiftlik sahipleri hem de büyük araziler için anahtar teslim projeler yürütüyor, toprak ve su incelemeleri, sulama sistemi planlama, tasarım ve kurulum hizmetleri sunuyoruz.

Satış sonrası desteğimiz, ürün rotasyonlarımız, arazilerin tamamen geliştirilebilmesi için eğitim veriyoruz. Kapsamlı araştırmalarımız ve süregelen tecrübemizle bunları yaparken biliyoruz ki, üretimimizin her Aşamasında kaliteye bağlılık işimizin olmazsa olmazlarındandır.

Bu nedenle, fabrikamızda üretilen her bir ürünümüzü gelişmiş teknolojilerle kalite laboratuvarlarımızda testini yapıyor, uygulamalarımızı sahada test ediyor, ürünlerimizde Ar-ge'ye sonsuz devam ediyor ve Müşteri geri dönüşleriyle optimizasyon ve gelişim süreçlerimizi sürdürüyoruz.

jaindekalite
bilgipaylasim Jain
Mutlu Çifçiler Ailesine Katılın

Bilginin paylaştıkça çoğalacağına
inanıyoruz.

Tüm bilgi ve birikimlerimizi çiftçilerimize değer sağlamak üzerine kurarken Jain Mutlu Çiftçiler projemizle Jain çiftçilerini bir araya getiriyor, bilgi ve birikim ve ürünler ile ilgili deneyimlerini paylaşmalarını amaçlıyoruz.

Global’de Jain

Günümüzde dünyanın en büyük mikro sulama şirketi olarak dünya genelinde 126 ülkede, 30 adet üretim tesisimiz ve 7000'in üzerinde bayimiz ile yaklaşık 4,5 milyon çiftçimize değer sağlıyor
Yarım asırdan fazla süredir hizmet veriyoruz.

Yarım asırdan fazla süredir hizmet veriyoruz.

Jain dünya genelinde 126 ülkede, 30 adet üretim tesisimiz ve 7000'in üzerinde bayimiz ile yaklaşık 4,5 milyon çiftçimize değer sağlıyor.

126 Ülke 30 Üretim Tesisi 7000 Bayi 4,5 M Çifçi
world
Hindistan
Türkiye
Kanada
Meksika
Fransa
İspanya
İtalya
İsviçre
İsrail
Şili
Brezilya
İrlanda
Amerika