Jain Sulama Sistemleri Ltd, bir milyar doları aşan ciroya sahip bir oluşumdur. Dört kıtaya yayılmış 30 üretim üssüyle küresel bir varlığa sahibiz. Ürünlerimizi dünya çapında 6700 bayi ve distribütörün yardımıyla 126 ülkeye vererek, 4,5 milyondan fazla çiftçiye ulaştık.

Biz dünyanın en büyük Mikro-Sulama şirketiyiz. Mikro-Sulama Bölümü hassas sulama ürünlerinin tamamını üretmektedir. Jain sulama, zemin etüdü, mühendislik tasarımından agronomik desteğe kadar her alanda hizmet vermektedir. Ayrıca, bütüncül ve entegre bir yaklaşımla tarımsal ve sulama gelişimi için anahtar teslimi projeler üstleniyoruz. 1500'den fazla tarım ve sulama bilimcisi, mühendis ve teknisyeni, kısmen veya tamamen proje planlama ve uygulama yapmaktadır.

Jain Sulama, aynı zamanda geniş çapta boru ve bağlantı parçaları üreten en büyük üreticidir. Yıllık bazda 300.000 MT'den fazla polimer üretmektedir.

Cenk Caglayan

Jain Sulama, sadece yüksek teknoloji ürünü tarımsal girdilerin öncül üreticisi değil, aynı zamanda bir Toplam Tarım Servisi sağlayıcısı, Eğitim ve Genişleme Enstitüsü, büyük çiftlik kültivatörü ve bir Tarım Danışmanlığı organizasyonu olan Hindistan'daki tek şirkettir.

Diğer işletmelerimiz arasında, PVC levhalar, Güneş Enerjisi Isıtıcıları, Güneş Enerjisi Pompaları, PV Paneller ve Güneş Aydınlatma aletleri bulunmaktadır. Burada, orman ve enerji gibi kıt doğal kaynakların korunması üzerinde durulmaktadır. PVC levhalar ahşabı, yapı malzemesi haline geçirebilir ve ormanlarımızdan tasarruf edebilir. Benzer şekilde Güneş Enerjisi Isıtıcıları ve Fotovoltaik Aydınlatma sistemleri, mevcut bol miktarda Güneş Enerjisini kullanır ve elektrik vb. Üretmek için kullanılan kömür gibi doğal enerji kaynaklarını kurtarır.

Ar-Ge çalışmalarıyla harmanlanmış mükemmellik peşinde koşuşmayan çabalarımız, ülkenin en yüksek AR-GE ödüllerini ve çok sayıda ödülün yanı sıra İhracat, Fuarcılık Uygulamaları, Kalite, Mükemmellik vb. Konularda olağanüstü performans sergileyerek değer kazanmıştır.

Modern ancak uygun fiyatlı ve uygulanabilir teknolojileri tüm ürün sunumlarımızda tanıtmak için bir ömür boyu taahhüt, yaratıcı ve yenilikçi üretici konumundayız.

Cenk ÇAĞLAYAN

Genel Müdür